November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

अरबपति बिल गेट्सकी छोरीले मुस्लिमसंग बिहे गरेपछी बुवा बिल गेट्सले लेखे यस्तो मन छुने स्टाटस

एजेन्सी । जेनिफर, माइक्रोसफ्ट को सह संस्थापक र अरबपति बिल गेट्स को छोरी हुन् । उनको इजिप्शियन घोडसवार र व्यापारी नासर संग विवाह भएको छ। दुवैले १ अक्टोबर मा बिहे गरे र १ ८ अक्टोबर मा न्युयोर्क मा एक भव्य रिसेप्सन पार्टीको आयोजना गरे । बुबा बिल गेट्स र आमा मेलिन्डा आफैंले यो रिसेप्शन को तस्वीरहरु आफ्नो सामाजिक मिडिया खाता मा साझा गरेका छन्।

बिल र मेलिंडा आफैंले आफ्नी छोरीको हात समाते र उनलाई रिसेप्सन पार्टीमा लगे। यस रिसेप्शन पार्टीमा जेनिफरले प्रसिद्ध डिजाइनर वेरा वैङद्धारा डिजाइन् गरिएको कस्टम मेड फुल स्लीभ्स एम्ब्राइडरी गाउन लगाएकी थिइन्। उनले लामो सुन्दर गहना कानमा र औंठी संग यो गाउनलाई मिलाएकी थिइन् । जेनिफरलाई ९ जना मिलेर दुलहीका रुपमा तयार पारेका थिए । सबैले जेनिफरले लगाएको गाउन को दुबै पक्ष बाट लामो पर्दा समातेर थिए। प्रसिद्ध हेयर स्टाइलिस्ट रोलाण्डो ब्यूच्याम्प जेनिफरको आधा अप आधा तल हेयर स्टाइलको पछाडि थिए।

अर्कोतर्फ, नासरले बो टाई र सेतो शर्टको साथ का लो टक्सिडो सू ट लगाए। बिल गेट पनि का लो सू टमा देखा पर्‍यो। जबकि मेलिन्डा बैजनी गाउन मा धेरै सुन्दर देखिएकी थिइन् । बिल र मेलिन्डा डिभोर्स पछि पहिलो पटक सँगै छोरीको विवाहमा देखा परेका हुन् । विवाहको २७ बर्ष पछि अगस्ट मा दुबै आपसी सहमति मा एक अर्का बाट अलग भए।

बिल गेट्सले आफ्नो ट्विटर ह्याण्डलमा रिसेप्शन पार्टीको तस्बिर सेयर गर्दै लेखेका छन्, ‘जेन र नायाल, यो शब्दमा बर्णन गर्न गाह्रो छ कि म तिमीहरु दुबैलाई विवाहको दिनमा खुशी देख्दा खुशी थिएँ। तिमीहरुले आफ्नो जीवनमा अहिले सम्म जे पनी हासिल गरेका छौ वा भविष्यमा जे गर्ने छौ, मलाई यसमा गर्व छ।

उही समयमा, मेलिन्डाले आफ्नो आधिकारिक इन्स्टाग्राम खातामा रिसेप्शनको तस्वीर साझा गरेर लेखीन्, ुजेनिफर र नयालको प्रेम गत हप्ता मनाउन पाउँदा धेरै खुसी छु। धेरै धेरै धन्यवाद कि हामी यो विशेष दिन को लागी एक साथ भेला हुन सक्षम थियौं। नायल र जेनिफर दुबै फरक धर्मका हुन्। जबकि जेनिफर एक ईसाई हुन भने नायल एक मुस्लिम हुन्।

जेनिफर र नासरले पहिले नै प्रशंसकहरुलाई आफ्नो विवाहको संकेत दिएका थिए। मई मा इन्स्टाग्राम मा नासर संग एक तस्वीर साझा गर्दै, जेनिफर ले लेखिन्, ‘मँ शायद तिमीलाई बिहे गर्न को लागी पर्खन सक्दिन।’ जबकि नेल जेनिफर लाई उनको २५ औं जन्मदिनको शुभकामना उनले लेखे, ‘मेरो २५ औं जन्मदिनको शुभकामना, मेरो २५ औं जन्मदिनको शुभकामना, मँ अर्को २५ बर्षमा मेरो मायाको भण्डारमा के छ हेर्नको लागी पर्खन सक्दिन।’

नासरले जेनिफरलाई कसरी भेटे ?
जेनिफर गेट्स एक इक्वेस्ट्रियन सर्किटमा नायल लाई भेटे र दुबै चाँडै राम्रो साथी बन्। दुबै स्ट्यानफोर्ड विश्वविद्यालय बाट स्नातक थिए, त्यसैले उनीहरुको मित्रता चाँडै माया मा परिणत भयो। दुबैले जनवरी २०२० मा इन्गेजमेन्ट गरे। नायलले जेनिफरलाई उनको मनपर्ने स्की दौडको प्रस्ताव राखे।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.