November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

बेहुली ‘मै तेरी हो गई’ गीतमा यसरी नाचिन् : बेहुला भावुक भएर रोए (भिडियो हेर्नुस्)

एजेन्सी । एउटा विवाहको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । जसमा बेहुली मै तेरी हो गईु गीतमा नाचिरहेकी देखिन्छिन् । वेहुलीको नाच देखेर जन्तीसंगै बसेका बेहुला निकै भावुक हुन्छन् । उनको आँखावाट आँशु बग्न थाल्छ । बेहुलीको यो नृत्य देखे पछि, दुलहा आफ्नो भावनाहरु लाई रोक्न सकेनन् र उनको आँखा मा आँसु आयो।

इन्स्टाग्राम एकाउन्ट वेड अबाउटले शेयर गरेको भिडियोमा एक दुलही फिल्म ‘सरदार का नाति’ को गीत ‘मै तेरी हो गई’ मा नाचिरहेकी छिन्। दुलही एक पाउडर(नीलो रंगको लेहेंगामा धेरै सुन्दर देखिएकी छन् र उनी नाचिरहेकी थिइन्। नृत्य को दौरान मा, वेहुला पनि भिडियोमा देखिन्छन्, उनी मुस्कुराए तर आफ्नो आँसु रोक्न सकेनन्।

श्रीमतीको नृत्य देखेर दुलाहा भावुक भए। अर्को भिडियो मा, दुलही दुलहा को हात समातेर स्टेज तिर लगीन् र उनको आँसु पुछिन्। यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ। मानिसहरु टिप्पणी गर्दै छन्यो भिडियो लाई अहिले सम्म २ लाख भन्दा धेरै पटक हेरिएको छ। धेरैले दुलहा को धेरै सराहना गरे। एक प्रयोगकर्ताले लेखे ( कति प्यारो। अर्को प्रयोगकर्ताले टिप्पणी गरे, ‘यसले मलाई धेरै भावुक बनायो।’

‘मैं तेरी हो गईु फिल्म ‘सरदार का नात’ को एक गीत हो, जुन २०२१ मा रिलीज भयो। गीत मिलिन्द गाबा र पल्लवी गाबाले गाएका थिए र संगीत पनि उनीहरुले दिएका थिए। गीतको शब्द मिलिन्द गाबा, तनिष्क बाग्ची र हैप्पी राईकोटीले लेखेका हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.