November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

यो हप्ता यी राशिको धन नोक्सान, यी राशिलाई धन लाभ : जान्नुहोस् तपाइको साप्ताहिक राशिफल

ज्योतिषी डा. अरुणेश कुमार शर्माका अनुसार यो साता सिंह राशि भएकाहरुको खर्चमा बृद्धि हुनेछ। जबकि मकर राशि का मानिसहरुका लागि धन लाभ को योग बनेको छ। मेष देखि मीन सम्म साप्ताहिक राशिफल जान्नुहोस् : २०७८ साल कार्तिक १ गतेदेखि ७ गतेसम्म ।

मेष : कामको गतिमा सुधार हुने । यो हप्ता लाभ र लगानी बढाउने सूचक हो। उत्साहित रहनेछन्। प्रतिष्ठा र सम्मानमा बृद्धि हुनेछ। क्रोध र रक्तचाप नियन्त्रण गर्नुहोस्। उत्तरार्द्ध अधिक प्रभावकारी हुनेछ। महत्वपूर्ण व्यक्तिहरुलाई भेट्ने अवसरहरु बढ्नेछन्। धन सम्पति सम्बन्धी कार्यहरुमा लाभ हुनेछ। पारिवारिक सम्बन्ध अनुकूल रहनेछ। बीचमा धैर्य हुनुहोस्।

वृष : यो व्यावसायिक कामका लागि एक उपयोगी हप्ता हो। उन्नति को अवसर रहनेछ। सम्बन्ध अझ राम्रो हुनेछ। गति जारी राख्नुहोस्। बोलीमा मिठास बढाउनुहोस्। ब्यापार र बिश्वास बढ्ने छ। अग्रिम महत्वपूर्ण प्रयासहरु गर्ने सोच्नुहोस्। उत्तरार्द्धमा तर्क विवादबाट बच्नुहोस्। खर्च नियन्त्रणमा राख्नुहोस्। जानकारी सम्पर्क राम्रो हुनेछ।

मिथुन : सबैभन्दा राम्रो संकेत लिएर आएको हप्ता भन्नुपर्छ । भाग्यलाई बल दिन जाँदैछ। पुण्यको शक्तिले काम गरिनेछ। प्रगतिशील शुभ संकेत छन्। धर्म विश्वाससँगै अगाडी बढ्नेछ। महत्वपूर्ण व्यक्तिहरुसंग भेटघाट गर्ने अवसर मिल्नेछ। पद, प्रतिष्ठा प्रभाव बढ्नेछ। योजनाहरु कार्यान्वयन गर्न स्वतन्त्र महसुस गर्नुहोस्। व्यावसायिक काममा संलग्न हुनेछन्। नाफामा ध्यान केन्द्रित हुनेछ।

कर्कट : अचानक विकास भएको साता शुभ रहनेछ। सबै मिलेर अगाडि बढ्ने छ। मनोबल एक प्रगतिशील किनारामा हुनेछ। नेतृत्व क्षमता बढ्नेछ। सुरुवात ढिलो हुन सक्छ। धैर्यतापूर्वक अगाडि बढ्नेछ। नयाँ सम्झौताहरुबीचबाट आकार लिन सक्छ। व्यक्तिगत जीवन प्रभावकारी हुनेछ। राम्रो प्रस्ताव प्राप्त हुन सक्छ। स्वास्थ्यमा सुधार आउनेछ। आस्था बढ्नेछ। यात्रा सम्भव छ।

सिंह : यो एक मिश्रित फलदायी साता हो। साझा गतिविधिहरु मा सावधानी संग अगाडी बढ्नुहोस् । तपाइ पक्कै मेहनत को फल पाउनुहुनेछ। व्यावसायिकता कायम राख्नुहोस्। जिम्मेवारी राम्ररी पूरा गर्नुहोस् । खर्च उच्च रहन सक्छ। सबैलाई साथमा लिएर सफल हुने योग छ। तपाइ सावधानी रहनुपर्छ ।

कन्या : आर्थिक र स्वास्थ्य सम्बन्धी सावधानी अपनाउन यो हप्ता सुझाव दिइन्छ । कार्यस्थलमा अधिक समय खर्च हुनेछ। मेलामा सामेल हुने अवसर मिल्नेछ। व्यवसायीक सम्बन्धहरु लाई भेट्नेछन्। दम्पतीमा शुभता बढ्नेछ। नाफामा ध्यान केन्द्रित राख्नुहोस्। परीक्षा प्रतियोगिता प्रभावकारी हुनेछ। ठगहरु बाट सावधान। पछिल्ला दिनहरुमा आकस्मिकताबाट बच्नुहोस्, योजना बनाउनुहोस्।

तुला : यो बौद्धिक प्रभाव बढाउने हप्ता छ। तपाइ आफ्नो मन साझा गर्न सक्नुहुन्छ। तपाइ राम्रो प्रस्ताव पाउनुहुनेछ। सुविधाहरुमा जोड दिइनेछ। स्मार्ट कामसँग प्रभावित हुनेछ। सुरुवात राम्रो हुनेछ। बीचमा सावधान रहनुहोस्। लेनदेनमा सतर्कता। जीवनसाथीले उपलब्धि हासिल गर्न सक्छन्। बहसमा नपर्नुहोस्। तपाइँको साझेदारीमा स्पष्ट हुनुहोस्। क्रेडिट लेनदेनबाट बच्नुहोस्।

वृश्चिक : यो गोपनीयता बढाउने हप्ता हो। जिद्दीपनबाट बच्नुहोस्। परिवारमा माया र विश्वास बढ्नेछ। सबै मामिलामा धैर्य हुनुहोस्। काम सोचे अनुसार हुनेछ। नाफा र विस्तार योजनामा केन्द्रीत हुनुहोस् । परिवारको कुरा सुन्नुहोस्। साताको मध्य तुलनात्मक रुपमा राम्रो हुनेछ। प्रतिस्पर्धामा सफलता मिल्नेछ।

धनु : यो हप्ता बढ्दो सामाजिकताबाट बच्नका लागि एक सूचक हो। विश्व भ्रातृत्वको भावना बढ्नेछ। ब्यापारिक काममा रुचि हुनेछ। जानकारी र सम्पर्कको लाभ लिनुहोस्। आफ्नो माया र आफ्नो प्रियजनहरुसँग विश्वास बढाउनमा जोड दिनुहोस्। पछि महत्त्वपूर्ण कार्यहरु पूरा गर्ने सोच्नुहोस्।

मकर : शुभ प्रस्ताव प्राप्त हुने साता निकै फलदायी रहेको छ। तपाइ बहुमूल्य वस्तुहरु संकलनमा रुचि राख्नुहुनेछ । सामाजिक कार्यमा अग्रता हुनेछ। राम्रो जानकारी आदानप्रदान बढ्नेछ। अग्रिममा आवश्यक कार्यहरु गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। कार्य व्यवसायमा शुभ रहनेछ। खानापानमा ध्यान दिनुहोस् । परिवारका सदस्यहरु खुसी हुनेछन्।

कुम्भ : व्यक्तिगत प्रयासमा सफलता बढ्दै गएको साता क्रमशः शुभ रहनेछ। आशा बलियो हुनेछ। बाधाहरु कम हुनेछन्। प्रतिभाको प्रदर्शनमा रुचि बढ्नेछ। तपाइँ तपाइँको प्रियजनहरुको अपेक्षाहरुलाई पूरा गर्नुहुनेछ। सम्बन्ध सुध्रिनेछ। तपाइँ उत्सव कार्यक्रममा भाग लिन सक्नुहुन्छ। राम्रो प्रस्ताव प्राप्त गर्ने संकेत छन्। अहंकार र व्यर्थको तर्कबाट बच्नुहोस्।

मीन : सम्बन्धमा सतर्क रहने सल्लाह लिएर आएको हप्ता क्रमशः शुभ रहनेछ। हतारमा निर्णय नगर्नुहोस्। बुढापाकाको कुरा सुन्नुहोस्। बोली व्यवहार प्रभावकारी हुनेछ। अप्रत्याशित यात्रा हुन सक्छ। कामको विस्तारमा रुचि बढ्नेछ। लगानीमा जोड दिइनेछ। साथीहरुको सहयोग प्राप्त हुनेछ। प्रेम सम्बन्ध बलियो हुनेछ। न्यायिक मामिला पक्षमा रहन सक्छ। ठुलो सोच हुनेछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.