December 4, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

जय किशन बस्नेत तना,वमा, उनको छोरीलाई यस्तो सम्म गरेछन,जयले छोरिलाई यसरि ब,चाए,जाहन्वी अझ बे,होस (भिडियो सहित)

नायक जय किशन बस्नेत त,नाब र आ,क्रोशमा छन । हिजो राती उनकी छोरी बिरामी भइन थानकोट देखी बानेशोर सम्म ह,तार ह,तार कुदा,एर लेराएर उपचार सुरु भयो । एक छिनमा रगत नि,काल्न लाग्दा २ पटक पो,खियो उनले सम्हाले आफुलाई । छोरी भित्र क,राइ रहेकी थिइ दु,ख्यो दु,ख्यो भनेर । जयले त्यो समय सम्झदै भने मलाई छोरिको पि,ढा सहन गा,ह्रो भैराको थियो ।

तर अचा,नक छोरीलाई उपचार हुँदै गरेको ठाउबाट आवाज आयो, अझ करा,उछेस्, यत्री ठुली भै सकी कती कराकी स,हनु पर्छ । छोरी फेरी अझ ठुलो आवाजमा करा,उन थाली नपि,ट्नुन मलाई किन चि,म्टेको भनेर अनि जयले भने म त्यहाँ पुगे किन यस्तो गरेको भने अनि हामी उपचार गर्दैनौ पाटनको मान,सिक आस्पताल लानु भने बाकी जयले भिडियोमा आफ्नो सबै कुरा पो,खेका छन हेरौ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.