December 4, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

बाटो बिर्सेर अलपत्र परेका नायक कार्तिकले पुलिस संग मागे सहयोग, पुलिसहरुले लिए यसरी सेल्फी

बलिउडस्टार कार्तिक आर्यन एक चर्चित नायक रहेका छन् । कार्तिक आफ्नो मेहनतको भरमा कम समयमा एक ठुलो सफलता हाँसिल गर्न सक्षम नायकमा पर्छन् । कार्तिक आफ्नो अभिनय संगै उनको स्टाइल तथा गुड लुक्सका कारण फ्यान माझ लोकप्रीय रहेका छन् ।

उनले आफ्नो यहि क्षमताका कारण बलिउडका सेलिब्रेटीहरुलाई पनि आफ्नो फ्यान बनाउन सफल छन् । उनको अहिले एकदमै दिलचस्प भिडियो बाहिर आएको छ। भिडियोमा देख्न सकिन्छ कि पुलिसहरु पनि कार्तिकलाई देखेर उनी संग सेल्फी लिन र इन्जोय गर्न पछि पर्दैनन् ।

कार्तिक अहिले पंचगनीमा आफ्नो अपकमिंग फिल्म फ्रेडीको शुटिंग गरिरहेका छन् । पहाडमा ड्राइभ गर्दै गर्दा कार्तिकले गलत टर्न लिएर बाटो भुलेका थिए । तर त्यहि बाटोमा पुलिसहरु भेटिन्छन् । पुलिसहरुले उनलाई बाटो त देखाई दिन्छन् तर कार्तिक लाई देखेर उनीहरुको उत्साह रोक्नै सक्दैनन् ।

कार्तिक लाई भेटेर पुलिसहरु पनि एकदमै खुशी हुन्छन् । उनीहरुले कार्तिक संग सेल्फी समेत लिन्छन् । पुलिसहरुले उनी संग सेल्फी लिदै द्धभन्छन्– सर तपाईलाई शुटिंगको लागि ढिलो त भईरहेको छैन । यसको जवाफ दिदै कार्तिकले मजाक गर्दै भन्छन्– भएको छैन तर सरहरुले मलाई जरुर ढिलो चाहि गराई दिनु हुन्छ होला ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.