November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

श्रीमान विदेशबाट आएको केहिदिन पछी श्रीमती मृ’ त फेला परिन् ,कसले मा’ र्यो उनलाई (भिडियो हेर्नुस्)

1 min read

सुन्दापनी अचम्म लाग्ने खबर ।हाम्रो देशमा नारीहरु कहिलेसम्म पि डित भएर बस्ने ।कहिले दाइजो नदिएको निउमा र कहिले छोरा नजन्माएको निउमा उनीहरूले या तना र ज्या— न गुमाउनु परिरहेको छ ।नारीलाई संमान गर्न नसक्ने समाजप्रती हामी निकै दुखी छौं ।

त्यस्तै अहिले बनेपामा मेनुका थापा नाम गरेकी २४ वर्षीय युवती मृ—- त अवस्थामा भेटिएकी छिन् ।आफन्तको अनुसार मेनुकालाई मा —रि—एको हो र ह त्यारालाई क—डा स —जा—य दिन माग गर्दै प्रहरी कार्यालय घेरेका छन् ।

मृ —त—ककी आमाको अनुसार छोरीलाई ज्वाईंले विदेशमा हुँदादेखि नै भा लु,—खा— ते जस्तो शब्दले गा— ली गर्ने गरेको र ससुरालीले केहि पनि दाइजो नदिएको भन्ने गरेका थिए ।अहिले उनी विदेशबाट नेपाल आएपछि सपरिवार मिलेर छोरी मा— रे—को उनको ठम्याइ छ ।

यसै क्रममा एकदिन मेनुका निकै बि रामी भएको र हस्पिटल भर्ना गरिएको भन्दै ज्वाईले ससुरालीलाई खबर गरे ।मेनुकाकी आमाले छोरी संग बोल्छु भन्दा पनि नदिको र योजना गरेर मा—- रे—को उनले बताइन् ।यसरी एउटि नारीले ज्या —-न गुमाउनुले निकै दु—ख–त घ— ट—ना निम्त्याएको छ ।
भिडियो हेर्नुस् :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.