November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

संसारकै धनी एलन मस्क फेरी अलग भए, अहिले सम्म गरिसके ३ पटक विवाह

एजेन्सी । टेस्ला र स्पेसएक्सका सीईओ एलोन मस्क अहिले सामाजिक सञ्जालमा धेरै चर्चामा छन्। यसको कारण एलोन मस्क र उनको पप स्टार प्रेमिका ग्रिम्स को ब्रेकअप हो। दुबै को ब्रेकअप को बारेमा सोशल मिडियामा धेरै प्रकार को मिम बनाइएका छन् । यद्यपि एलन र ग्रिम्स अलग भएका छन्, उनीहरुले आफ्नो सन्तानलाई भने संयुक्त रुपमा हुर्काउने निर्णय गरेका छन् ।

५० वर्षीय एलोन मस्क पप गायिका क्लेयर एलिस बाउचर उर्फ ​​ग्रिम्स संग बिगत केहि बर्ष देखि प्रेममा थिए। दुबैको एक बर्षको बच्चा छ। तीन बर्षको प्रेम पछि, दुबै छुट्टिएका छन्, तर सँगै उनीहरु बच्चा हुर्काउने छन्। मस्कले भने, हामी फरक छौं तर अझै एक अर्कालाई माया गर्छौं।

मस्क र ग्रिम्स मे २०१८ देखि एक अर्कालाई डेट गर्दै आएका छन्। यो प्रेम मेट गालावाट शुरू भएको थियो। मस्कले खुलासा गरे कि उनी पहिलो पटक ग्रिम्स मा रुचि राख्छन् । जब उनले ग्रिम्सलाई उनको २०१५ को संगीत भिडियोमा देखे ।

अगस्त २०२० मा, प्रशंसकहरूले देखे कि एलोन मस्क र ग्रिम्सले इन्स्टाग्राममा एक अर्कालाई अनफलो गरे। यस अघि जनवरी २०२० मा, ग्रिम्सले इन्स्टाग्राममा उनको गर्भावस्थाको घोषणा गरीन् र भननीन् कि एलोन मस्क उनको भावी बच्चाको पिता हुन्। त्यसपछि मार्च मा जोडी जोडियो।

एलोन मस्कले तीन पटक विवाह गरेका छन्
यस पछि, एलोन मस्क बच्चाको जन्म भन्दा पहिले मेलमिलाप भयो। अब दुबै मिलेर आफ्नो बच्चा लाई हुर्काउनेछन्। ग्रिम्स र एलोन मस्क विवाहित छैनन्। एलोन मस्क यस अघि तीन पटक बिहे गरिसकेका छन्। उनी एक पटक लेखक जस्टिन विल्सनसँग बिहे गरे जससँग उनका पाँच छोराहरु छन्।

एलोन मस्क र जस्टिन विल्सनका पाँच सन्तान छन् ९ जुम्ल्याहा ग्रिफिन र जेभियर, ट्रिपल डेमियन, स्याक्सन र काई। यस बाहेक, एलोन मस्कले दुई पटक ुवेस्टवर्ल्डु अभिनेत्री टल्लुल्लाह रिलेसँग विवाह गरे। दुबैले २०१० मा पहिलो बिहे गरे तर २०१२ मा सम्बन्ध विच्छेद भयो, त्यसपछि २०१३ मा दोश्रो बिहे गरे तर २०१६ मा फेरि सम्बन्ध विच्छेद भयो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.