November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

खोप लिएको झुठो कार्ड बोक्ने युवती बिमानस्थलबाट पक्राउ

कोभिडविरुद्ध खोप नलगाएरै पनि अमेरिकाको हवाइमा दश दिने क्वारेन्टाइन बस्नुपर्ने नियम छलेर त्यहाँ बिदा मनाउन खोज्ने एक महिलाको प्रयास असफल भएको छ । खोप लगाएको प्रमाणिकरण गर्ने कार्डमा लेखिएका शब्दको गलत हिज्जेका कारण उनी प्रहरीको फन्दामा परेकी हुन् ।

खोप लगाएको झुठो कागजात बोकेको अभियोगमा शनिबार होनोलुलुस्थित ड्यानियल के. इनोयु अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा २४ वर्षीया क्लोए म्रोजाक नामक युवतीलाई प्रहरीले गिरफ्तार गरेको हो । स्थानीय स्टेसन केएचओएन टेलिभिजनका अनुसार उनलाई २ हजार अमेरिकी डलर जमानतमा छाडिएको छ ।

२३ अगस्टमा हवाइमै पहिलोचोटि पुगेकी म्रोजाकको कोभिड १९ खोपको कार्ड नक्कली हुनुपर्ने शंका राज्य यात्रा सुरक्षा कार्यक्रम प्रशासकले गरेका थिए । ल एन्ड क्राइम डटकमका अनुसार इलिनोइस निवासी म्रोजाकको कार्डमा उनलाई डिलावरमा ‘सीपीएल वुल्फ’ र ‘एसएसजीटी मोन्टी’ नामक नेसनल गार्डस्का दुई सदस्यले खोप लगाएको उल्लेख गरिएको छ । हवाइको सरकारी निकायले डिलावरका अधिकारीहरूसँग सोधखोज गर्दा म्रोजाक नामक कुनै पनि व्यक्तिलाई खोप दिएको अभिलेख फेला नपरेको पत्ता लागेको थियो ।

साथै सो कार्डमा मोडर्ना खोपको हिज्जे ‘माडर्ना’ लेखिएको पाइएको छ । प्रारम्भिक शंकाका बाबजुद पनि उनलाई विमानस्थलबाट जान दिइएको थियो । तर, पछि खोजी गरिँदा प्रहरीले उनलाई उनले बुक गरेको होटेलमा भेटाउन सकेन । विशेष गुप्तचर अधिकारी विलियम लाउले अन्ततः उनको फेसबुक एकाउन्ट फेला पारे ।

आफूलाई मोडेल भनेर चिनाएकी उनको फोटो ग्यालरीको एउटा फोटोमा उनको बायाँ नितम्बमा ट्याटु खोपिएको देखियो । सोही ट्याटुका आधारमा घर फर्कने तयारीमा रहेकी उनलाई होनालुलु एयरपोर्टको साउथवेस्ट एयरलायन्स काउन्टरमा पक्राउ गरिएको थियो । उनले आफूले निजी डाक्टरबाट पैसा तिरेर खोप लिएको अर्को झुठ बोलिन् । किनभने अमेरिकामा कोभिड १९ खोप निःशुल्क उपलब्ध हुन्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.