November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

अक्षयले भने ‘मेरो आमाको लागि सबैले प्रार्थना गरिदिनु’,GET WELL SOON

एजेन्सी । बॉलीवुड अभिनेता अक्षय कुमारकी आमा अरुणा भाटियाको अवस्था निकै गम्भिर रहेको बताइएको छ । उनी अहिले अस्पतालको आइसियुमा भर्ना भएकी छन् । अक्षय कुमार आफ्नी आमालाई भेट्न बेलायतबाट मुम्बई फर्किएका छन्। उनी फिल्मको कामले बेलायतमा थिए । आमाको अवस्थाबारे जानकारी गराउँदै अक्षयले सामाजिक सञ्जालमा निकै भावुक सन्देश लेखेका छन् । उनले भने अहिले हाम्रो परिवार निकै कठिन परिस्थितीमा छ सबैले आफ्नो आमाको स्वास्थ्य प्रति चासो राखेकोमा धन्यवाद, कृपया सबैले मेरो आमाको लागि प्रार्थना गरिदिनुहोला ।

अक्षय कुमार लेख्छन्, ूशब्दहरु भन्दा बढी, म तपाइँको माया र प्रार्थनाको आवश्यकता महशुष गरिरहेको छु । मेरी आमाको स्वास्थ्यको बारेमा सोध्नेहरु सबैलाई धन्यवाद। यो मेरो र मेरो परिवार को लागी एक कठिन समय हो। मुश्किलले हरेक घण्टा पार भइरहेको छ । तपाइँ सबैको हरेक प्रार्थना मेरो लागी निकै महत्वपुर्ण छ। तपाइँको मद्दत को लागी धन्यवाद। ु साथै, अभिनेता क्याप्शन मा एक हात जोडेको इमोजी बनाएको छन्

अक्षयकी आमा हिरानन्दानी अस्पतालमा भर्ना छन्
अक्षय कुमारकी आमा अरुणा भाटिया केही दिनदेखि अस्वस्थ छन् र मुम्बईको हिरानन्दानी अस्पतालको आईसीयूमा भर्ना छन्। यस्तो अवस्थामा अक्षय कुमार युके बाट आफ्नो फिल्म सिन्ड्रेला को छायांकन छोडेर भारत फर्किएका छन्। अक्षय आफ्नी आमा संग धेरै नजिक छन् । यही कारणले उनले आफ्नो आमाको अस्वस्थताको कारण छायाँकन बीचमै छोडेर भारत फर्कने निर्णय गरेका हुन्।

उनले मेकर्सलाई ती आफ्नो उपस्थिती आवश्यक नपर्ने दृश्यहरुको छायाँकन जारी राख्न आग्रह गरेका छन् । अरुण भाटिया ७७ वर्षकी भइन् र उनीहरुको घुँडाको शल्यक्रिया केही बर्ष पहिले भएको थियो। अरुणा भाटिया एक फिल्म निर्माता हुन् र धेरै फिल्महरु को निर्माण गरीरहेकी छिन्। ती मध्ये छुट्टी, नाम सबनाम र रुस्तम हुन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.