November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

हरी उदासीलाई प्रहरी हिरासतमा लगियो,हरी बाहिर आएपछी प्रतिमा तामाङले न्या,य पाउलिन त ? खुल्यो गहिरो रहस्य (भिडियो सहित)

कलाकार निर्देशक तथा प्रखर वक्ता हरी उदासी अ,भद्र ब्यवाहारमा प्रहरी हिरा,सतमा रहेका छन । उनको श्रीमती सँगको विवादले समाजिक सन्जाल धेरै समय देखी ता,तेको थियो । उनको साहिली श्रीमति भनिएकी प्रतिमा तामाङले आफुले दु,ख पाएको खान पनि नपाएको हरीले अर्की युवती सबिता भट्टराईसँग बस्न थाले पछी घर भाडा पनि हरिले नतिरी दिएको प्रतिमा तामाङको आ,रोप छ ।

यता हरी उदासीको भने यो हाम्रो नितान्त घरायसि मामला हो हामी मिलेर समा,धान गरौ समाजिक सन्जालमा छाता छुल्ल नपारौ । हरिको गुना,सो छ मैले २० बर्ष लाएर कमाको इजत २ दिन मै सिकियो, एक पल्ट मलाई सोध्नु त पर्छ समाजिक सन्जालमा बोल्नु अघि, सन्चारकर्मी पनि सबै मेरा साथी नै हुन किन मलाई एक बचन सोधेनन ? बाकी भिडियोमा हेरौ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.