November 27, 2021

Sunaulo Nepal TV

Just another WordPress site

सुपरहिट फिल्ममा काम गरेकी अभिनेत्री सर्जरी पछि पुरुष बनेको सिक्स प्याकको तस्बिरले एका एक तातियो सामाजिक संजाल

एजेन्सी । क्रिस्टोफर नोलन जस्ता अनुभवी निर्देशक संग सुपरहिट फिल्म इन्सेप्शन मा काम गरेकी अभिनेत्री एलेन पेज ट्रान्सजेंडर सर्जरी पछि एक पुरुष बनिसकेकी छिन्। उनीहरु अब इलियट पेजका को रूप मा परिचित छन्। उनी अब आफ्नो फिटनेस मा धेरै ध्यान केन्द्रित गरीरहेका छन् र भर्खरै उनले आफ्नो इन्स्टाग्राम मा आफ्नो ६ प्याक संग एक तस्वीर साझा गरे।

३४ बर्षका पेजको प्रेम जीवन र व्यक्तिगत यात्रा धेरै रोचक छ। ट्रान्सजेन्डर भएको स्वीकार गर्नु भन्दा पहिले अल्टले आफू ले स्बि य न भएको बताएका थिए र उनले सन् २०१८ मा एम्मा पोर्टनरसँग विवाह गरेका थिए। यस पछि, वर्ष २०२० मा, मे महिना को दौरान, उनीहरुको बिछोड को खबर आउन थाल्यो। यस पछि, डिसेम्बर २०२० मा, पेजले इन्स्टाग्राममा घोषणा गरे कि उनी ट्रान्सजेन्डर हुन्।

एम्मा पेजको यो सामाजिक मिडिया पोस्ट समर्थकलाई उनले भनेका थिए कि ट्रान्सजेन्डर र यि समुदायका मानिसहरु लाई सम्मान गर्नु पर्छ र यी मानिसहरु संसार को लागी एक उपहार हुन्। पेज र एम्मा जनवरी २०२१ मा हलिउड रि पो र्टरलाई भने कि उनीहरु अलग हुँदै छन्।

दुबै जनाले भने कि उनीहरु अझै पनि राम्रो साथी हुन् र यस्तै रहनेछन्। व्यक्तिगत जीवन मा उतार चढाव देखे पछि, ३४ पृष्ठ उनको क्यारियर को बारे मा धेरै सकारात्मक छन् र अब उनी एक अभिनेता को रूप मा आफ्नो क्यारियर को लागी उडान दिन चाहन्छन्। उनले आफ्नो एउटा प्रोफाईल अन्तर्वार्तामा भनेका थिए कि म अब मेरो श री र संग बिल्कुल सहज छु।

पेजले भने म अब अभिनय को लागी धेरै उत्साहित छु। जे होस् पछिल्ला केहि बर्षहरु चुनौतीपूर्ण र मेरो लागी कठिनाईहरु बाट भरीएको थियो । तर अब म भित्र बाट धेरै सकारात्मक महसुस गर्न सक्षम छु र यसैले म आफैं लाई बाहिरी चुनौतिहरु संग सामना गर्न को लागी पूर्ण रूपमा तयार छु।

पेज सुपर हीरो शो द अम्ब्रेला एकेडेमी को तेस्रो सिजन मा काम गरीरहेको छन्। उनी आफ्नो ट्रान्सजेंडर शल्यक्रिया पछि पहिलो पटक एक अभिनेता को रूप मा देखिनेछन्। टाइम म्यागजिन संग कुराकानी मा, पेज ले भने उनी जान्दथे कि केहि मानिसहरु उनको निर्णय लाई समर्थन गर्दछन् र उनीहरुलाई केहि मानिसहरु बाट र घृ णा को सामना गर्नुपर्नेछ।

पेजलाई आफ्नो यो निर्णयवाट दुनिया भर मा यति ठूलो समाचार बन्नेछ भन्ने थाहा थिएन । यो ध्यान दिन लायक छ कि पेज को घोषणा पछि, उनी २० भन्दा बढि देशहरुमा ट्रेन्डिंग शुरू गरे र उनको इन्स्टाग्राम एकै दिन मा ४ लाख फलोअर्स बढ्यो। उनी हाल संसारमा सबैभन्दा लोकप्रिय ट्रान्सजेन्डर अभिनेताहरु मध्ये एक को रूप मा गिनीन्छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.